Satisfyer Pro 2 Klitoriskiihotin

-36% Satisfyer Pro 2
Tuotekoodi: E27980
69,90€ 44,90€ Veroton: 36,21€
Määrä: Lisää koriin

Satisfyer - Pro 2 Next Generation

 

Super suosittu klassikko Satisfyer Pro 2 valmistajansa sanoin takaa sen innovatiivisten paineaaltojen antavan käyttäjälleen tajunnanräjäyttäviä orgasmeja ja tämä on todistettu jo miljoonien käyttäjien toimesta.
Tämän hi-tech-lelun yksitoista erilaista pulssiohjelmaa ovat käytettävissäsi milloin ja missä vain, sillä sen lisäksi että sen litium-ioniakku on helposti magneettiliitännällisellä USB-laturilla ladattavissa, se on myös täysin vedenkestävä ja erinomainen seuralainen suihkuun tai kylpyyn. Tästä kriitikoiden ylistämä uutuus Satisfyer Pro2 erittäin edulliseen hintaan!
Jos jollekin laitteelle voisi antaa orgasmitakuun niin Satisfyer Pro2 sen ansaitsisi.

 

 

Satisfyer pro 2 ominaisuudet tiivistettynä:

  • Jopa 11 eri ohjelmaa ja voimakkuutta, myös erillinen kuiskaus-moodi

  • Kehoystävällistä silikonia – käytäthän vesipohjaista liukastetta, silikonipohjaiset liukasteet tekevät hallaa silikonipinnoille

  • Vedenkestävä – sopii paitsi vesileikkeihin, on myös äärimmäisen helppo puhdistaa

  • USB-kaapelilaturi magneettiliitännällä sekä Li-ion akku takaavat Satisfyer Pro2 vaivattoman lataamisen ja käytön

  • Lataa tuotetta mieluiten 8 tuntia ennen käyttöönottoa (jonka jälkeen normaali latausaika noin 90 minuuttia)

  • Valmistajan mukaan suositeltava käyttöaika yhteen menoon on 15 minuuttia
     

text_on
5 ( 5 / 5 )
Satisfyer on mielettömän huippuihana tuote jolla saa orgasmin aina kun haluaa.

Kirjoita arvostelu

Nimi:


Arvostelu:HUOM: HTML koodia ei käänetä!

Arvio: Huono           Hyvä


Avainsanat: satisfyer, pro, klitoriskiihotin, vibraattorit
Mustat seksikkäät PVC housut. Hieman levenevät lahkeet, kaksisuuntainen vetoketju edestä taakse. M..
39,90€
text_tax 32,18€
text_reviews

Penthouse tyttö Heidi Baronin replika vagina. Hanki kerralla kunnollinen ja realistinen keinovagina..
119,00€ 99,00€
text_tax 79,84€

Raikkaan valkoinen babydoll asu, jossa mukana stringit. Asu on avattavissa takaa (rusettikiinnitys)..
29,90€ 19,90€
text_tax 16,05€

Mustat keinonahkasaappaat joissa edessä seksikäs nyöritys. Pukemista helpottaa sivussa oleva veto..
149,00€
text_tax 120,16€